Aktualności

Piąte zwycięstwo BKS-u!!

• autor: bksbochnia, 2011-09-10 20:22

Barciczanka - BKS Bochnia 1-3 (1-1)

21' Szczepan Goryczko asysta Tomasz Rachwalski

38' bramka dla Bracic

48' Marcin Motak asysta Adrian Strach

56' Mateusz Więsek asysta Mateusz Kaczmarczyk

BKS - Piątek, Rachwalski, Motak, Gawłowicz, Marut, Więsek, Goryczko ( Nowak), Kaczmarczyk (Chodur), Strach (Piech), Mikulski (Tomkiewicz) , Zubel

BKS Bochnia po niemrawej pierwszej połowie, w której objął prowadzenie po pięknym uderzeniu Goryczki, a bramkę stracił po błędzie defensywy wygrał z Barciczanką dzięki skutecznej i konsekwentnej grze w drugiej połowie. Najpierw BKS prowadzenie objął po strzale głową Motaka i pięknym podaniu Stracha. Wynik ustalił Więsek po akcji Zubla i Kaczmarczyka. BKS po 6 kolejkach pozostaje liderem 4 ligi grupy wschodniej z kompletem zwycięstw. BKS  kolejny mecz rozegra w sobotę 17 września o godzinie 16.00 z Heleną Nowy Sącz, która wygrała dziś z Dunajcem 4-2. Zatem zapowiada się kolejny ciekawy mecz na Parkowej 3. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie oraz zachęcamy do dopingowania naszej drużyny, a nie tylko do wyrażania krytycznych uwag do walczących o dobre imię bocheńskiej piłki  zawodników