Trenerzy po meczu

• autor: bksbochnia, 2011-10-18 21:00

Leszek Kraczkiewicz, trener Tuchovii: - Moi zawodnicy widząc, że rywale przyjechali w mocno osłabionym składzie, być może wyszli na boisko zbyt mało skoncentrowani i efekty tego są takie jakie są. Zespół bocheński potwierdził natomiast, że nawet zawodnicy młodsi, drugoplanowi potrafią zagrać na dobrym poziomie. W Bochni zawsze było dobre szkolenie młodzieży, wiem coś o tym bo pracowałem w tym klubie, natomiast w sobotę potwierdziło się to na boisku. Bramkę straciliśmy w niegroźnej wydawałoby się sytuacji, po błędzie naszego obrońcy, później staraliśmy się odrobić straty, jednak nie potrafiliśmy sobie wypracować klarownej sytuacji do zdobycia gola. Brakowało nam zimnej krwi przed bramką rywali, kilku zawodników zagrało dzisiaj słabiej, niewykluczone że sparaliżowała ich stawka spotkania. Najbardziej boli mnie fakt, że źle dogrywaliśmy piłkę przy stałych fragmentach gry. Na treningach sporo czasu poświęcamy na ćwiczenie tych elementów, tymczasem w tym meczu wykonywaliśmy je bardzo źle.

Marcin Leśniak, szkoleniowiec BKS: - Przyjechaliśmy do Tuchowa w odmłodzonym składzie, gdyż kilku podstawowych graczy z różnych powodów nie mogło zagrać w meczu z wiceliderem. Kontuzjowani są Marcin Gawłowicz, Jarosław Siwek i Sławomir Zubel, Szczepan Goryczko musiał wyjechać na wycieczkę szkolną do Zakopanego, Marcin Mikulski miał zajęcia na uczelni, z kolei Sebastian Serafin został w domu z żoną, która miała właśnie termin porodu. Na szczęście mamy szeroką kadrę, w której znajdują się także młodzi zawodnicy, wiedzący na czym polega gra w piłkę nożną. W pojedynku z Tuchovią młodzi gracze udowodnili, że spokojnie mogą zastąpić na boisku bardziej doświadczonych zawodników, zagrali tak jak tego od nich oczekiwałem i po meczu mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa.

Źródło: Dziennik Polski

autor: marco90 2011-10-18 21:20:23

Profil marco90 w Futbolowo www.4ligamalopolskawschod.futbolowo.pl strona poświęcona 4 lidze małopolskiej zapraszam...