Udane pożegnanie z kibicami

• autor: bksbochnia, 2011-11-06 15:54

BKS BOCHNIA - DUNAJEC ZAKLICZYN 3-1 (1-1)

Bramki: Motak 7'(k), Więsek 54', Strach 78'

BKS -  Piątek, Marut, Gawłowicz, Serafin, Piech (Mikulski), Komenda (Chodur), Goryczko, Kaczmarczyk (Strach),  Rachwalski, Motak, Więsek

Dunajec- Ludwa – Falkowski, Juszczyk, Maciosek, Zagórzański, Krauze, Cabała, Boruch, Ślęczka, Libera, Bałut.

'Ta ostatnia niedziela...', można by zanucić, bowiem dziś odbył się ostatni w tym roku mecz bocheńskiego klubu na własnym stadionie. Jednak nastroje po meczu były o niebo lepsze niż te panujące we wspomnianej piosence. Początek meczu należał do gospodarzy. Gdy w polu karnym padł Więsek, sędzia zdecydowanie wskazał na jedenasty metr od bramki Ludwy, któremu chwilę później nie dał szans Motak. Z czasem gra wyglądała coraz gorzej z obu stron, a mnóstwo piłek rozgrywano niedokładnie i bez pomysłu. W międzyczasie zakliczynianie zaliczyli poprzeczkę. Względny spokój i stabilizacja sytuacji uśpiła uwagę lidera. W 43 minucie Gawłowicz sfaulował wychodzącego na czystą pozycję przeciwnika. Goście domagali się czerwonej kartki lecz sędzia okazał się łaskawy dla kapitana BKS. Żółty kartonik i rzut wolny z 20 metrów wydawały się niedość surową karą toteż Cabała wyjątkowo pieczołowicie przyłożył się do wykonania stałego fragmentu gry umieszczając piłkę w prawym okienku bramki.

Druga część rozwijała się po myśli Dunajca aż do czasu pierwszej roszady w drużynie Marcina Leśniaka. Na boisku pojawił się Mikulski robiąc trochę 'wiatru' pod bramką gości. Uczestniczył też w pierwszej, na dobrą sprawę, składnej akcji tego meczu natomiast przy asyście Goryczki piłkę do siatki wpakował Więsek. Od tej pory Bocheński kontrolował sytuację. Piłka była rozgrywana dokładniej. Kolejna bramka wisiała w powietrzu. Znakomite podanie od Mikulskiego wykorzystał kolejny rezerwowy Strach, mijając sprytnym strzałem Ludwę w sytuacji sam na sam.

Mimo, że bochnian czeka jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie to piłkarze z pewnością zasłużyli na odpoczynek, a czy będą mogli przystąpić do przygotowań przed rundą rewanżową okaże się w styczniu, gdy poznamy rezultat pracy kuratora nadzorującego obecne działanie klubu.

autor: ~Waldi 2011-11-06 21:56:21

avatar Tutaj macie fotki i relację
www.sportomaks.pl/?p=53225