Zwycięski sparing

• autor: bksbochnia, 2012-02-27 22:31

BKS BOCHNIA - SŁOMNICZANKA 3-1 (2-0)

Bramki: Więsek x2, Motak (k), dla Słomniczanki: Kwiatkowski

BKS:  Piątek, Tomkiewicz, Gawłowicz, Motak M, Piech, Marut, Siwek, Goryczko, Kupiec, Więsek, Zubel

ponadto grali: Kolanowski, Lewicki, Czapeczka, Motak P, Fortuna, Nowak

Słomniczanka: Kwaśny (55' Kozub) - Jaworski (46, Nowaczek), Strona, Wierzbiński, Szwagrzyk - Trzeciakiewicz (60 Warchoł), Zaranek, Zagrodzki (60 Szewczyk), Kwiatkowski, Salamon - Zadencki

Źródło:słomniczanka.futbolowo.pl

Lider IV ligi postawił wysoko poprzeczkę naszej drużynie. Mecz miał jednak charakter wyrównany ale IV ligowcy byli bardziej skuteczni.
W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Salamon, bramkarz wyczuł jego intencje. Dobrą okazję w 30 minucie miał Zadencki, ale będąc sam na sam z bramkarzem i jeszcze mając możliwość zagrania do partnera zdecydował się na strzał, który okazał się niecelny. Pierwsza bramka dla Bochni padła po stracie piłki przez Stronę 20 metrów od bramki. Na 2:0 pada bramka również po stracie piłki na własnej połowie i pięknym lobie zawodnika BKS u. Bocheński jeszcze dwa razy zagroził bramce Kwaśnego, ale "Kwasu" spisał się znakomicie. Po przerwie Słomniczanka atakowała częściej i w 53 minucie Kwiatkowski pięknym strzałem z 20 metrów zdobył kontaktową bramkę. Chwilę po tym Zagrodzki trafił w poprzeczkę a Salamon nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Gdy wydawało się że mecz zakończy się wynikiem 2:1 w niegroźnej sytuacji Kozub fauluje napastnika Bochni i z karnego BKS zdobywa 3 bramkę.

autor: ~kibic 2012-02-28 12:08:51

avatar ...jeżeli podjąłbym się gry w Bochni czego wcale nie wykluczam-wywiad z bramkarzem i członkiem zarządu BKS M.Pączkiem na stronie >beskidzegocinaseniorzy.futbolowo.pl

autor: ~Kibic 2012-03-04 12:34:11

avatar na razie zwycięstwo, aby tak w lidze szło bo wszyscy kibice liczymy na wasz awans do III ligi i udowodnienie niedowiarkom iż się da, a awans będzie TYLKO zasługą zawodników