Czas na derby

• autor: bksbochnia, 2010-04-24 09:32

W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Parkowej odbędzie sie długo oczekiwane spotkanie w którym nasza drużyna podejmować będzie sąsiadów z Nowego Wiśnicza. Szreniawa to już nie ten zespół z rundy jesiennej, ponieważ w przerwie zimowej klub z WIśnicza został poważnie wzmocniony byłymi zawodnikami Hutnika Kraków: Pasionek, Dziadzio, Tabak, Obierak, Brzeziński, Garzeł, Jagła, Suchan. Jednak trener Leśniak jest optymistą i w wywiadzie z  Moją Bochnią mowi że stać Bocheński na sprawienie niespodzianki.

Trener Leśniak  w wywiadzie z "Moja Bochnia": Wiadomo że obecny Wiśnicz jest poza zasięgiem drużyn czwartoligowych, dlatego uważam że jest murowanym faworytem do awansu do III ligi. Jednak my nie składamy broni. To jest tylko jedno spotkanie i to przed naszą publicznością, która mam nadzieję, zjawi się licznie na stadionie i będzie naszym 12 zawodnikiem. Jest to mecz derbowy, a jak wiadomo, derby rządzą się własnymi prawami. Myślę, że stać nas na sprawienie niespodzianki. Przed takim meczem nie muszę nikogo dodatkowo mobilizować, wiem ze chłopaki dadzą z siebie wszystko i to, że wynik jest sprawą otwartą.

autor: ~Love BKS Bochnia 2010-04-24 13:08:12

avatar Doping musi być ! Nasza drużyna musi wygrać, na pewno wierni kibice BKS'u na pewno zjawią się na meczu ! Cała Bochnia usłyszy nasz doping ! Tylko Bochnia nasz KS ! Jazda chłopcy ! Po 3 punkty ! Ośmieszymy Szreniawę ! Musi być 3:0 ! BKS BOCHNIA !

autor: ~Love BKS Bochnia 2010-04-24 13:14:51

avatar W naszym mieście na Parkowej, gdzie największa wiara jest . Ukochana jest drużyna co się BKS'em zwie . Alleluja, alleluja, alleluja BKS ! Alleluja, alleluja, alleluja BKS !