Remis ze Szreniawą

• autor: bksbochnia, 2010-04-25 13:19

BKS Bochnia - Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0

BKS Bochnia: Piątek – Komenda, Gawłowicz, Rachwalski, Serafin  (Kruczek)– Buczek, Krokosz (Bajda), Kasprzyk, Kaczmarczyk – Siwek (Handzlik), Więsek (Leśniak).

Szreniawa Nowy Wiśnicz: Brzeziański – Faryński (Obierak), Garzeł, Pasionek, Jagła – Stokłosa (Pietras), Dziadzio, Tabak, Tarasek – Dzieński (Suchan), Kiwacki.

Wynikiem 0-0 zakończyły się derby powiatu bocheńskiego: Bocheński kontra Szreniawa Nowy Wiśnicz. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania widać było wśród bocheńskich piłkarzy, że tanio skóry nie sprzedadzą i że faworyzowani wiśniczanie nie będą mieli łatwej przeprawy w Bochni. Tak też się stało, od początku meczu Bocheński zagrał bardzo agresywnie nie dając możliwości rozwinięcia skrzydeł przyjezdnym. Dobrze dobrana taktyka spowodowała że lepsze wrażenie w pierwszej połowie sprawiali Bochnianie, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Brzeźańskiego. W drugiej części optyczną przewagę posiadała Szreniawa jednak nic z niej nie wynikało, za to BKS bardzo groźnie kontrował jednak zabrakło trochę szczęścia żeby umieścić piłkę w bramce. Do dobrego poziomu widowiska nie dostosował się sędzia główny tych zawdów który mylił się nie miłosiernie w obie strony. Wydaje się że wynik 0-0 nie krzywdzi żadnej z drużyn, a dobra postawa naszej drużyny w tym meczu napawa optymizmem przed następnymi spotkaniammi.

autor: ~JUNIOR 2010-04-25 19:08:50

avatar Panowie brakuje moze jakiś fanklub ??