BKS Bochnia - Gród Podegrodzie 2:0 (0:0)
Bramki: Gajewski 58' Kupiec 89'
Żółte kartki: Kupiec (BKS)
Widzów: 80

BKS: Data - Stokłosa, Fasuga, Piech, Gajewski - Kupiec, Szymański, Kubik, Adamczyk (65' Lewicki), Krawczyk (89' Bujak) - J.Dobranowski (75' Sacha)

Mecz który powinien zakończyć się w pierwszych 10 minutach był drogą przez mękę dla Bochnian. W pierwszych minutach świetne stuprocentowe sytuacje marnowali kolejno Dobranowski, Kupiec i Adamczyk. Nikt nie zdziwiłby się, gdyby po 10 minutach widniał wynik 3:0 bo tak wyglądał przebieg tego spotkania.

Goście z Podegrodzia ograniczali się do długich piłek na szybkich skrzydłowych i rosłego napastnika, ale bez większych efektów, mieli jedną niezłą sytuację, ale po strzale z ostrego kąta piłkę sparował Data. Do przerwy zatem remis ze wskazaniem na BKS.

Po przerwie BKS był notorycznie łapany na pozycji spalonej przez graczy z Podegrodzia, ale w 59 minucie się udało. Ładnie lewą stroną podłączył się Gajewski i po klepce z Dobranowskim wyszedł sam na sam z bramkarzem i z ostrego kąta umieścił piłkę w krótkim słupku. Bochnia dążyła do podwyższenia rezultatu, ale blisko było remisu. W 75 minucie niepilnowany zawodnik z Podegrodzia przyjął piłkę na piątym metrze i w tylko sobie znany sposób nie trafił w bramkę. Zemściło się to w 89 minucie gdzie Kupiec po solowym rajdzie umieścił piłkę w siatce. BKS zasłużenie pokonał Gród i trzy punkty pozostały w Bochni.