BKS - Przeciszovia 1-1

• autor: bksbochnia, 2010-10-02 21:18

BKS BOCHNIA - PRZECISZOVIA 1-1 (0-0)

Bramki: Ortman 73', Handzlik 83'

BKS: Piątek, Nowak ( 75' Rachwalski), Gawłowicz ( 68' Serafin), Kasprzyk, Buczek, Pulak ( 78' Marut), Rynduch, Kaczmarczyk ( 63' Handzlik ), Więsek, Motak, Mikulski

Przeciszovia: Kudłacik - Rydz, Śliwa, Orzechowski, Żurek - Laburda (88 Poręba), Mikołajczyk, Ortman (86 K.Całus), T. Całus (80 Sendera), Mańka, Chrapkiewicz

W dzisiejszym spotkaniu z Przeciszovią zagraliśmy w eksperymentalnym zestawieniu. W składzie można było zobaczyć kilka nazwisk które w poprzednich spotkaniach za wiele nie grały.  W pierwszej połowie można było być zadowolonym z naszej postawy. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje. Szkoda że żadnej z nich nie udalo nam sie zamienic na bramkę. Szerze powiedziawszy drużyna gości w tej cześci nic wielkiego nie pokazala, jednak po naszych ewidentnych błędach stworzyła sobie dwie wysmienite okazje do zdobycia bramki, w ktorych mielismy wiele szczescia że nie schodziliśmy do szatni z bagażem dwóch bramek. W drugiej czesci mecz byl bardziej otwarty obie drużyny chcialy przechylić szalę na swoja korzyść. Bliźsi osiagnięcia zwycięstwa była Przeciszovia, choć my też mogliśmy pokusić się o zdobycie bramki. Dopiero pod koniec spotkania w 75' goście uzyskali prowadzenie. Po rzucie wolnym podyktowanym za rękę Ortman uderzył lewą nogą obok interweniująccego Piątka. Po utracie bramki Bocheński śmieliej ruszył do rzodu, doprowadzając do wyrównania. Wprowadzony w drugiej połowie Marek Handzlik strzałem głową nie dał szans bramkarzowi .

Napewno przed meczem liczylismy na zwyciestwo  - powiedział trener Leśniak, jednak po cieżkim meczu i jak sie goni wynik z remisu musimy byc zadowoleni. Przeciszovia postwila nam bardzo wysoko poprzeczkę i przy lepiej nastawionych celownikach powinna zgarnać komplet punktów.