Trener po meczu

• autor: bksbochnia, 2010-11-03 20:25

Jadąc na mecz do Sącza do liderujących rezerw Sandecji remis brałbym w ciemno, jednak z przebiegu meczu kiedy dwukrotnie wychodzilismy na prowadzenie pozostał mały niedosyt gdyż przy odrobinie szcześcia mogliśmy pokusić sie o komplet punktów. Od poczatku spotkania nastawiliśmy się na grę z kontry, ponieważ z relacji wcześniejszych zespołów które grały otwarty futbol na tym terenie, kończyło sie to dla nich strata kilku bramek. I właśnie taka taktyka sprawdziła sie znakomicie. Może rzeczywiscie w posiadaniu piłki gospodarze mieli przewagę jednak to wynikało z naszego ustawienia. Bardzo dobre spotkanie w naszym zespole rozegrał Kamil Rynduch, który był wszędzie. Od niego najcześciej rozpoczynały sie nasze akcje ofensywne a w defensywie miał bardzo wiele przechwytów. Swoja dobrą grę udokumentował dwoma bramkami z rzutu wolnego i karnego. W końcówce spotkania mógł pokusić się o jeszcze lepsze statystyki kiedy to oddał strzał z 35 metrów w poprzeczkę. Wogóle cały zespół zasłużyl na pochwałę przede wszystkim nie przestraszył się renomowanego przeciwnika i nie przegraliśmy tego meczu jeszcze w autobusie. Chłopcy zostawili sporo zdrowia i chwała im za to, miejmy nadzieję że do kolejnego meczu podejda z takim zaangażowaniem jak ze Sandecją i na zakończenie rundy uda nam sie jeszcze podreperować naszą zdobycz punktową.

Źródło: dziennik polski