Bocheński Klub Sportowy - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

małopolskie » IV liga

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 90
ogółem: 402 609

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz IV ligi

  • autor: bksbochnia, 2011-01-25 22:49

Poniżej przedstawiamy terminarz na rundę rewanżową IV Ligi Małopolskiej Seniorów.

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA MAŁOPOLSKA SENIORÓW

RUNDA II (wiosna) 2010/2011

Kolejka: 16 w dniach 19/20-03-2011

121

Orkan Szczyrzyc

- Przeciszovia Przeciszów

20-03, niedziela

15:00

122

Lotnik Kryspinów

- Lubań Maniowy

19-03, sobota

15:00

123

Sandecja II Nowy Sącz

- Nowy Hutnik 2010

20-03, niedziela

12:00

124

MKS Alwernia

- Dunajec Zakliczyn

19-03, sobota

15:00

125

Bocheński Klub Sportowy

- Glinik Gorlice

19-03, sobota

15:00

126

Wolania Wola Rzędzińska

- Karpaty Siepraw

20-03, niedziela

14:00

127

Limanovia Limanowa

- Orzeł Balin

19-03, sobota

15:00

128

LKS Mogilany

- IKS Olkusz

20-03, niedziela

15:00

UWAGA :

W razie odwołania 16 kolejki w dniach 19/20.03.2011 zawody zostaną rozegrane 03.05.2011 (środa) o godz. 17:00

 

Kolejka: 17 w dniach 26/27-03-2011

129

Lotnik Kryspinów

- Bocheński Klub Sportowy

26-03, sobota

15:00

130

Sandecja II Nowy Sącz

- LKS Mogilany

27-03, niedziela

12:00

131

Przeciszovia Przeciszów

- MKS Alwernia

26-03, sobota

15:00

132

Dunajec Zakliczyn

- Orkan Szczyrzyc

27-03, niedziela

15:00

133

Nowy Hutnik 2010

- Karpaty Siepraw

27-03, niedziela

15:00

134

Glinik Gorlice

- Limanovia Limanowa

26-03, sobota

15:00

135

Wolania Wola Rzędzińska

- Orzeł Balin

27-03, niedziela

15:00

136

IKS Olkusz

- Lubań Maniowy

26-03, sobota

15:00

Uwaga: Przeciszovia Przeciszów wszystkie mecze w roli gospodarza w rundzie wiosennej 2011 rozgrywa na obiekcie LKS Zator, ul. Parkowa 4 tel. 338412816

 

Kolejka: 18 w dniach 02/03-04-2011

137

Lubań Maniowy

- Nowy Hutnik 2010

03-04, niedziela

16:00

138

Przeciszovia Przeciszów

- Glinik Gorlice

02-04, sobota

16:00

139

LKS Mogilany

- Karpaty Siepraw

03-04, niedziela

16:00

140

Orzeł Balin

- Dunajec Zakliczyn

02-04, sobota

16:00

141

Bocheński Klub Sportowy

- IKS Olkusz

02-04, sobota

16:00

142

Orkan Szczyrzyc

- Sandecja II Nowy Sącz

02-04, sobota

16:00

143

MKS Alwernia

- Lotnik Kryspinów

02-04, sobota

15:00

144

Limanovia Limanowa

- Wolania Wola Rzędzińska

02-04, sobota

16:00

Kolejka: 19 w dniach 09/10-04-2011

145

Glinik Gorlice

- Dunajec Zakliczyn

09-04, sobota

16:00

146

Wolania Wola Rzędzińska

- Bocheński Klub Sportowy

10-04, niedziela

16:00

147

Nowy Hutnik 2010

- LKS Mogilany

10-04, niedziela

15:00

148

Orzeł Balin

- Przeciszovia Przeciszów

09-04, sobota

16:00

149

Sandecja II Nowy Sącz

- Lubań Maniowy

10-04, niedziela

12:00

150

Lotnik Kryspinów

- Limanovia Limanowa

09-04, sobota

16:00

151

Karpaty Siepraw

- Orkan Szczyrzyc

09-04, sobota

16:00

152

IKS Olkusz

- MKS Alwernia

09-04, sobota

16:00

Kolejka: 20 w dniach 16/17-04-2011

153

Przeciszovia Przeciszów

- IKS Olkusz

16-04, sobota

16:00

154

Dunajec Zakliczyn

- Sandecja II Nowy Sącz

17-04, niedziela

16:00

155

Glinik Gorlice

- Lotnik Kryspinów

16-04, sobota

16:00

156

Orkan Szczyrzyc

- Wolania Wola Rzędzińska

17-04, niedziela

16:00

157

Lubań Maniowy

- LKS Mogilany

17-04, niedziela

16:00

158

Bocheński Klub Sportowy

- Orzeł Balin

16-04, sobota

16:00

159

MKS Alwernia

- Karpaty Siepraw

16-04, sobota

16:00

160

Nowy Hutnik 2010

- Limanovia Limanowa

17-04, niedziela

15:00

 

Kolejka: 21 w dniach 23/24-04-2011

161

IKS Olkusz

- Glinik Gorlice

23-04, sobota

15:00

162

Orzeł Balin

- MKS Alwernia

23-04, sobota

15:00

163

Wolania Wola Rzędzińska

- Dunajec Zakliczyn

23-04, sobota

14:00

164

Nowy Hutnik 2010

- Orkan Szczyrzyc

23-04, sobota

15:00

165

Lubań Maniowy

- Bocheński Klub Sportowy

23-04, sobota

14:00

166

Karpaty Siepraw

- Przeciszovia Przeciszów

23-04, sobota

16:00

167

Sandecja II Nowy Sącz

- Lotnik Kryspinów

23-04, sobota

12:00

168

LKS Mogilany

- Limanovia Limanowa

23-04, sobota

14:00

Kolejka: 22 w dniach 30-04/01-05-2011

169

Przeciszovia Przeciszów

- Sandecja II Nowy Sącz

30-04, sobota

17:00

170

Glinik Gorlice

- Orzeł Balin

30-04, sobota

17:00

171

MKS Alwernia

- Wolania Wola Rzędzińska

30-04, sobota

17:00

172

Bocheński Klub Sportowy

- Nowy Hutnik 2010

30-04, sobota

17:00

173

Orkan Szczyrzyc

- LKS Mogilany

30-04, niedziela

17:00

174

Lubań Maniowy

- Limanovia Limanowa

01-05, niedziela

17:00

175

Karpaty Siepraw

- Dunajec Zakliczyn

30-04, sobota

17:00

176

Lotnik Kryspinów

- IKS Olkusz

30-04, sobota

17:00

Kolejka: 23 w dniach 07/08-05-2011

177

Bocheński Klub Sportowy

- Dunajec Zakliczyn

07-05, sobota

14:00

178

Karpaty Siepraw

- Orzeł Balin

07-05, sobota

17:00

179

LKS Mogilany

- Lotnik Kryspinów

08-05, niedziela

17:00

180

Wolania Wola Rzędzińska

- IKS Olkusz

08-05, niedziela

17:00

181

Limanovia Limanowa

- Sandecja II Nowy Sącz

07-05, sobota

16:00

182

Nowy Hutnik 2010

- Glinik Gorlice

08-05, niedziela

15:00

183

Lubań Maniowy

- Przeciszovia Przeciszów

08-05, niedziela

17:30

184

Orkan Szczyrzyc

- MKS Alwernia

08-05, niedziela

17:00

Kolejka: 24 w dniach 14/15-05-2011

185

LKS Mogilany

- Bocheński Klub Sportowy

15-05, niedziela

17:00

186

Karpaty Siepraw

- Limanovia Limanowa

14-05, sobota

17:00

187

IKS Olkusz

- Dunajec Zakliczyn

14-05, sobota

17:30

188

Sandecja II Nowy Sącz

- Glinik Gorlice

15-05, niedziela

12:00

189

Lotnik Kryspinów

- Przeciszovia Przeciszów

14-05, sobota

17:00

190

Orzeł Balin

- Orkan Szczyrzyc

14-05, sobota

17:00

191

Nowy Hutnik 2010

- MKS Alwernia

15-05, niedziela

15:00

192

Wolania Wola Rzędzińska

- Lubań Maniowy

15-05, niedziela

17:00

Kolejka: 25 w dniach 21/22-05-2011

193

Lotnik Kryspinów

- Nowy Hutnik 2010

21-05, sobota

17:00

194

Sandecja II Nowy Sącz

- Wolania Wola Rzędzińska

22-05, niedziela

12:00

195

IKS Olkusz

- Karpaty Siepraw

21-05, sobota

17:30

196

Lubań Maniowy

- Orzeł Balin

22-05, niedziela

17:00

197

Alwernia Alwernia

- Limanovia Limanowa

21-05, sobota

17:00

198

Dunajec Zakliczyn

- Mogilany Mogilany

22-05, niedziela

17:00

199

Przeciszovia Przeciszów

- Bocheński Klub Sportowy

21-05, sobota

17:00

200

Glinik Gorlice

- Orkan Szczyrzyc

21-05, sobota

17:00

Kolejka: 26 w dniach 28/29-05-2011

201

Dunajec Zakliczyn

- Lubań Maniowy

29-05, niedziela

17:00

202

Bocheński Klub Sportowy

- MKS Alwernia

28-05, sobota

17:00

203

Nowy Hutnik 2010

- Przeciszovia Przeciszów

29-05, niedziela

15:00

204

Orzeł Balin

- IKS Olkusz

28-05, sobota

18:00

205

Karpaty Siepraw

- Sandecja II Nowy Sącz

28-05, sobota

17:30

206

LKS Mogilany

- Glinik Gorlice

29-05, niedziela

17:30

207

Wolania Wola Rzędzińska

- Lotnik Kryspinów

29-05, niedziela

17:30

208

Limanovia Limanowa

- Orkan Szczyrzyc

28-05, sobota

17:00

Kolejka: 27 w dniach 04/05-06-2011

209

Nowy Hutnik 2010

- IKS Olkusz

05-06, niedziela

15:00

210

Przeciszovia Przeciszów

- LKS Mogilany

04-06, sobota

18:00

211

Orkan Szczyrzyc

- Bocheński Klub Sportowy

05-06, niedziela

18:00

212

MKS Alwernia

- Lubań Maniowy

04-06, sobota

17:00

213

Limanovia Limanowa

- Dunajec Zakliczyn

04-06, sobota

17:30

214

Glinik Gorlice

- Wolania Wola Rzędzińska

04-06, sobota

18:00

215

Sandecja II Nowy Sącz

- Orzeł Balin

05-06, niedziela

12:00

216

Lotnik Kryspinów

- Karpaty Siepraw

04-06, sobota

18:00

Kolejka: 28 w dniach 11/12-06-2011

217

Lubań Maniowy

- Orkan Szczyrzyc

12-06, niedziela

18:00

218

Orzeł Balin

- Lotnik Kryspinów

11-06, sobota

18:00

219

Karpaty Siepraw

- Glinik Gorlice

11-06, sobota

18:00

220

LKS Mogilany

- MKS Alwernia

12-06, niedziela

18:00

221

Dunajec Zakliczyn

- Nowy Hutnik 2010

12-06, niedziela

18:00

222

IKS Olkusz

- Sandecja II Nowy Sącz

11-06, sobota

12:00

223

Bocheński Klub Sportowy

- Limanovia Limanowa

11-06, sobota

18:00

224

Wolania Wola Rzędzińska

- Przeciszovia Przeciszów

12-06, niedziela

18:00

Kolejka: 29 w dniach 18/19-06-2011

225

Nowy Hutnik 2010

- Wolania Wola Rzędzińska

19-06, niedziela

17:00

226

Lubań Maniowy

- Karpaty Siepraw

19-06, niedziela

17:00

227

Dunajec Zakliczyn

- Przeciszovia Przeciszów

19-06, niedziela

17:00

228

Bocheński Klub Sportowy

- Sandecja II Nowy Sącz

19-06, niedziela

17:00

229

Limanovia Limanowa

- IKS Olkusz

19-06, niedziela

17:00

230

MKS Alwernia

- Glinik Gorlice

19-06, niedziela

17:00

231

Orkan Szczyrzyc

- Lotnik Kryspinów

19-06, niedziela

17:00

232

LKS Mogilany

- Orzeł Balin

19-06, niedziela

17:00

Kolejka: 30 w dniach 25/26-06-2011

233

Karpaty Siepraw

- Bocheński Klub Sportowy

25-06, sobota

17:00

234

Orzeł Balin

- Nowy Hutnik 2010

25-06, sobota

17:00

235

Przeciszovia Przeciszów

- Limanovia Limanowa

25-06, sobota

17:00

236

Sandecja II Nowy Sącz

- MKS Alwernia

25-06, sobota

17:00

237

Wolania Wola Rzędzińska

- LKS Mogilany

25-06, sobota

17:00

238

Lotnik Kryspinów

- Dunajec Zakliczyn

25-06, sobota

17:00

239

IKS Olkusz

- Orkan Szczyrzyc

25-06, sobota

17:00

240

Glinik Gorlice

- Lubań Maniowy

25-06, sobota

17:00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [265]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek

Dojazd