Przegrany sparing z Lubaniem

• autor: bksbochnia, 2011-02-05 18:17

W dniu dzisiejszym pierwsza drużyna Bocheńskiego Klubu Sportowego uległa w swoim pierwszym meczu kontrolnym  Lubaniowi Maniowy 4-1. Pierwsza połowa meczu to przewaga naszych piłkarzy i trzy nie wykorzystane stuprocentowe sytuacje. Gra BkS-u mogła się podobać  było dużo oskrzydlających akcji, zawodnicy długo utrzymywali się przy piłce a rozgrywający świetne spotkanie Kamili Rynduch obdarowywał swoich kolegów pięknymi podaniami.

Zawodnicy Lubania tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce, natomiast resztę akcji rozbijała defensywa bocheńskiego. Druga połowa to lepsza gra Lubania, który osiągnął prowadzenie na które nasi zawodnicy odpowiedzieli bramką testowanego zawodnika po świetnie rozegranym rzucie rożnym. Młodzi piłkarze poszli za ciosem efektem czego byłą sytuacja, w której jeden z naszych napastników był faulowany w polu karnym jednak sędzia nie zagwizdał. Pod koniec meczu zarysowała się przewaga Lubania, który doświadczeniem i wytrzymałością zaaplikował w ostatnich 10 minutach 3 bramki. Pomimo nie korzystnego wyniku, który w meczach sparingowych jest sprawą drugorzędną  gra zespołu z Bochni napawa optymizmem zwłaszcza, że BKS wystąpił dzisiaj w bardzo odmłodzonym składzie. Grali głównie zwodnicy powracający z wypożyczenia oraz Ci, którzy otrzymywali mniej szans na pokazanie się w rundzie jesiennej. W sparingu tym wystąpiło dwóch testowanych zawodników, którzy zaprezentowali się z niezłej strony.