Zapraszamy na mecze BKS-u (Piątek, Sobota)

• autor: bksbochnia, 2011-02-09 13:35

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i działaczy na najbliższe spotkania kontrolne naszego klubu. Już w najbliższy piątek o godzinie 19.30 na stadionie przy ulicy Wielickiej w Krakowie (centrum treningowe Cracovii) drużyna trenera Leśniaka zmierzy się z dobrze znaną naszym kibicom ekipie Tuchovii, której trenerem jest pan Leszek Kraczkiewicz.

Pan Kraczkiewicz był trenerem naszego zespołu bliższe informacje na temat tego szkoleniowca można przeczytać w naszej galerii sław http://bksbochnia.futbolowo.pl/bksbochnia/menu,15,21,galeria-slaw-bochenskiego.html.

Drużyna BKS-u wystąpi w mocniejszym składzie w stosunku do ostatniego sparingu. Do dyspozycji trenera będą prawie wszyscy piłkarze dzięki temu będzie można przećwiczyć określone warianty gry.

Jeżeli ktoś nie będzie mógł oglądać naszych piłkarzy w piątek to będzie miał okazje uczynić to w sobotę, kiedy to na Hali Widowiskowo- Sportowej w Bochni reprezentacja BKS-u weźmie udział w corocznym turnieju halowym organizowanym przez Stalprodukt. Początek turnieju o godzinie 8.30 zakończenie planowane jest na późne popołudnie- serdecznie zapraszamy.