Wygrana z Wisłoką, kontuzja Pulaka.

• autor: bksbochnia, 2011-02-24 08:22

W siarczystym mrozie i w obfitych opadach śniegu przyszło zmierzyć się naszym piłkarzom w kolejnym meczu z Wisłoką. Pomimo złych warunków atmosferycznych boisko do gry prezentowało się przyzwoicie. W pierwszych fragmentach gry przewagę osiągnął bocheński. Aktywny w tym okresie meczu był Pulak, który w 10 min. urwał się obrońcą i w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Później bardzo aktywnie pracował w ofensywie jak i w defensywie ale w 20 min. niefortunnie ruszył do piłki i skręcił kostkę. Niestety młodego zawodnika czeka teraz przerwa w treningach. Po okresie przewagi BKS-u do głosu doszli zawodnicy z Dębicy, którzy coraz częściej i śmielej atakowali naszą bramkę jednak bezskutecznie. BKS w pierwszej połowie wypracował sobie jeszcze 3 świetne okazje do strzelenia bramki jednak nie znalazł sposobu na umieszczenie piłki w siatce. Przed końcem pierwszej połowy zgasło oświetlenie wszyscy myśleli, że to będzie już koniec spotkania jednak na duże słowa uznania zasłużyli organizatorzy i pracownicy obiektu Wisłoki, którzy raz dwa uporali się z problemem a w przerwie meczu poczęstowali naszą drużynę gorącą herbatą.

W drugiej połowie szanse na objęcie prowadzenia miały obie ekipy, jednak to BKS strzelił zwycięską bramkę. Po świetnym zgraniu piłki przez Zubla do Handzlika ten drugi spokojnie umieścił piłkę w bramce obok bezradnie rzucającego się bramkarza Wisłoki. Kolejny mecz Bocheński zagra w najbliższą sobotę o godzinie 13.00 na boisku Nadwiślanu Kraków, przeciwnikiem naszej drużyny będzie III ligowy Górnik Wieliczka.