statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Wieliczką

• autor: bksbochnia, 2011-02-26 16:45

BKS zremisował dziś na boisku Nadwiślanu z III ligowym Górnikiem Wieliczka 2-2, prowadząc do przerwy 1-0.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli Siwek i Zubel.

Skład Bocheńskiego - Piątek (70' Wilk), Komenda (60' Fasuga), Gawłowicz (45' Marut), Kasprzyk, Rachwalski (60' Piech), Więsek, Kaczmarczyk, Siwek, Strach ( 45' Bajda), Zubel, Handzlik (60' Chodur)

Piłkarze BKS-u rozkręcają się z meczu na mecz. Po środowej wygranej z czołową drużyną podkarpackiej IV ligi Wisłoką dzisiaj po dobrej grze zremisowali z Górnikiem Wieliczka. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga bocheńskich piłkarzy, którzy raz po raz kombinacyjnymi akcjami niepokoili defensywę Górnika. Podobać się mogły akcje oskrzydlające z obu stron po, których nasi piłkarze trafiali w słupek i poprzeczkę. Bocheński objął prowadzenie po przechwycie piłki w szeregach obronnych przeciwników i  strzale Siwka. W tej części gry praktycznie każda akcja Górnika kończyła się w okolicach pola karnego. Zawodnicy z Wieliczki w pierwszej połowie tylko raz zagrozili naszej bramce, a zawodnicy BKS-u ciągle utrzymując się przy piłce próbowali zdobyć kolejną bramkę. Co nie udało się do przerwy zrobił w drugiej połowie Zubel, który podwyższył wynik spotkania na 2-0. Kolejne zmiany i kolejne minuty wyrównały przebieg spotkania. W krótkim odstępie czasu Górnik zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu. Kolejny mecz kontrolny BKS rozegra w piątek, a ich przeciwnikiem na sztucznej nawierzchni Hutnika