PSP 7 w Bochni ogłasza nabór do klas IV i V o zwiększonej...

• autor: bksbochnia, 2011-03-03 09:08
PSP 7 w Bochni ogłasza nabór do klas IV i V o zwiększonej liczbie zajęć z piłki

Chcesz zostać piłkarzem? Marzysz o połączeniu owocnej nauki z trenowaniem piłki nożnej? Teraz może stać się to realne! Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni wraz z MOSiRem ogłasza nabór chłopców do klas IV i V na rok szkolny 2011/2012.

Na każdego ucznia czekać będzie w szkole m.in. bardzo ciekawa oferta edukacyjna oraz wiele atrakcji sportowych. Uczniowie oprócz obowiązkowych zajęć szkolnych będą mieli okazje doskonalić swoje umiejętności piłkarskie na zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Powstanie tych klas ma na celu rozwój i integrację młodych adeptów piłki nożnej. PSP nr 7 w Bochni stwarza młodym sportowcom doskonałe warunki rozwoju - ma obecnie najlepszą bazę sportową w mieście. Na obiektach szkoły mieszczą się dwie sale gimnastyczne oraz kompleks sportowy "Moje boisko Orlik 2012". Dużym plusem utworzenia klas w tej szkole jest fakt, że w tym samym budynku znajduje się Gimnazjum, w którym klasy piłkarskie tworzone są już od trzech lat. Możliwa więc będzie kontynuacja zainteresowań młodych piłkarzy. Wszelkie informacje na temat naboru mogą uzyskać państwo w sekretariacie szkoły lub pod numerem 14 612 61 63.