Spektakl jednego aktora i dwóch statystów (asystentów)

• autor: bksbochnia, 2011-04-09 20:51

Wolania Wola Rz. - BKS Bochnia 3:2 (2:1)

br.: 2x Brożek (9min k., 27min k.), Jasiak (66min) - Pulak (17min), Więsek (59min)
żk.: 2x Bartkowski Ł., Bartkowski D., Brożek - Pulak, Siwek

BKS: Piątek- Marut(Bajda), Gawłowicz, Kasprzyk, Komenda- Pulak(Handzlik), Rynduch(Siwek)Kaczmarczyk, Więsek- Motak, Zubel
skład Wolanii: Mikrut, Tarczoń, Gleń, Bartkowski D.( Tadel), Kaim(Trędota), Drąg, Adamowski, Bartkowski Ł., Brożek( Sołtys), Kucharzyk( Groński)
Sędziowie: Sikora, Przybylski, Bukowski
Widzów: 30

Niestety opis naszego newsa nie dotyczy żadnego z zawodników obu drużyn. Dzisiaj na boisku w roli głównej wystąpił sędzia (o ile taki poziom zasługuje na miano sędzia) Sikora Paweł oraz jego dwaj statyści Przybyło Grzegorz i Bukowski Paweł. Prowadzący to spotkanie Sikora Paweł na długo pozostanie w pamięci wszystkich kibiców a w szczególności piłkarzy i trenera bocheńskiej drużyny.

Jeżeli chodzi o mecz to dużym utrudnieniem dla piłkarzy była aura panująca w Woli Rzędzińskiej czyli  silny wiatr, mocno świecące słońce co jakiś czas przykrywane przez chmury z deszczem. Lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy  przy pomocy wspomnianej trójki sędziowskiej zdobyła pierwszą bramkę. W polu karnym piłkę głową wybił Kasprzyk jednak ku zdziwieniu wszystkich zawodników(także gospodarzy) rozległ się gwizdek głównego arbitra, który niczym czarodziejską różdżką dyktuje karnego, którego pewnie strzałem w boczną siatkę wykonał Brożek. Zawodnicy naszego klubu nieco podłamani tą sytuacją pokazali charakter dążąc do wyrównania za sprawą Pulaka. Później zagranie ręką zawodnika Wolani w swoim polu karnym widzi sędzia liniowy lecz nie sygnalizuje to głównemu, który w tym momencie nic nie widział. W 27 minuta akcja prawą stroną Wolani i faul na naszym obrońcy, który nie dostrzega stojący obok sędzia boczny, zawodnik z Woli wrzuca piłkę w pole karne blokuje ręką nasz zawodnik, który poślizgnął się na śliskiej murawie. I ponownie Brożek mocnym strzałem daje prowadzenie dla gospodarzy. W drugiej połowie to ciągłe ataki BKS-u zakończone bramką Więska z 16 metrów. Kiedy wydawało si, że ciągle atakujący bochnianie strzelą kolejną bramkę, jednak błąd w ustawieniu naszej obrony wykorzystał Jasiak, który podwyższył wynik na 3-2. Z minuty na minutę gra się zaostrzała zawodnicy Wolani (Bartkowscy) polowali na naszych piłkarzy głównie Zubla i Rynducha, który musiał z pomocą kolegów opuścić plac gry a nie uczynili to zawodnicy gospodarzy gdyż sędzia uznał, że za takie zagrania nie należy się czerwona kartka.. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. BKS poniósł pierwszą porażkę na wiosnę, mamy nadzieje, że w następnym meczu z Balinem BKS pokaże się z dobrej strony i uzyska korzystny rezultat.

autor: ~lukiwrz 2011-04-10 10:52:59

avatar jestem kibicem z Wolanii i uważam że ten pierwszy karny sie zupełnie nie należał, wasz obrońca wybił poprawnie piłkę głową. Wszyscy na trybunach to widzieli !!! jednak sędzia zareagował na krzyki zawodników i wskazał na wapno... Oby jak najmniej takich sędziów. Powodzenia w lidze

autor: ~Kibic 2011-04-10 11:32:25

avatar PZPN PZPN...

autor: ~liteks 2011-04-10 13:47:02

avatar Ewidentny karny a kto pisze że go nie było to znaczy ze nie był na meczu albo za duzo wypił. Pozdrawiam

autor: ~kibic x 2011-04-10 19:09:45

autor: ~kibic x 2011-04-10 19:14:43

avatar cka.d. ze bartkowski pozderzeniu z zawodnikiem Bochni równiz doznal kontuzji i zszedl z boiskma. pozdrawiam.

autor: ~Kibic 2011-04-10 20:48:05

avatar Wielcy internetowi napinacze, zapraszamy do Bochni na następny mecz!

autor: ~kibic 2011-04-10 22:44:09

avatar oglądałem ten mecz i widziałem rękę obrońcy przy pierwszym karnym. więc nie wiem skąd się tak napinacie. zawodnik powinien dostać jeszcze żółtą kartkę.

autor: ~do lukiwrz 2011-04-10 22:45:58

avatar To skąd niby krzyki zawodników jak ręki nie było! z kosmosu?

autor: ~anonim 2011-04-11 21:35:19

avatar www.bksbochnia.pun.pl Zapraszamy na forum kibiców BKSu! :)

autor: ~przeciszów 2011-04-14 10:20:42

avatar Do trenera Bochni! Panie trenerze jesli chce pan zdobyc jakiekolwiek pkt z balinem musi pan podejsc z zespolem do tego meczu nadwyraz ofensywnie.Balin uwielbia grac w ataku pozycyjnym,ma ku temu znakomitych zawodnikow,skolei nie potrafi w ogole grac jesli druzyna podchodzi wysoko i gra pressingiem,tak zagralismy na poczatku meczu i balin nie wiedzial o co chodzi,czerwona kartka zmusila nas do gry