Bocheński Klub Sportowy - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

małopolskie » IV liga

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 62
ogółem: 423 813

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Szczyrzycu

  • autor: bksbochnia, 2011-06-06 14:09

Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS 3-2 (3-0)

1-0 Ciężarek 16 (z wolnego)

2-0 Kulma 18

3-0 Rojek 34

3-1 Motak, karny

3-2 Handzlik 68

Sędziował Klich (Tarnów). Żółta kartka - M. Drobny.

ORKAN: Rymarczyk - Zasadni, Stelmach, Staszewski, Łabędź, Ciężarek, Kulma (70 Limanówka), Rojek, R. Drobny, M. Drobny Nowak.
BOCHEŃSKI KS: Data - Komenda, Kasprzyk, Rachwalski, Serafin, Chodur (53 Kaczmarczyk), Bajda (46 Strach), Motak, Więsek, Siwek, Handzlik (86 Piątek).

Ważne dni przeżywa teraz Bocheński Klub Sportowy, ważą się jego losy. Po raz drugi odbyło się walne zgromadzenie członków klubu, ale znów nie wybrano jego władz. Nie ma chętnych do sterowania przeżywającym organizacyjne kłopoty 90-latkiem. Gdyby o jego byt wszystkie bocheńskie siły walczyły z taką determinacją jak IV-ligowi piłkarze, którzy podnosili się z kolan w Szczyrzycu i byli bliscy powodzenia, pewnie nad przyszłością bocheńskiego sportu nie wisiałyby teraz ciemne chmury.

Orkan zdecydowanie dominował w I połowie, prowadził po niej 3-0. Najpierw Ciężarek przymierzył pięknie z rzutu wolnego z 25 metrów w samo okienko. Dwie minuty później po wrzucie z autu powstało zamieszanie pod bramką BKS-u, w którym najlepiej odnalazł się Kulma. W 34 min Orkan znów zrobił pożytek ze stałego fragmentu gry. Ciężarek wrzucił piłkę z wolnego, a po nim Rojek posłał ją do siatki. Na tym granie piłkarzy Orkana się skończyło. Co robili w drugiej połowie? - Liczyli te punkty, który wywalczyli w pierwszej i zapominali, że mecz trwa 90 minut - żartował gorzko po meczu trener Orkana Arkadiusz Wyroba.

A Bocheński nie zapomniał i zabrał się do odrabiania strat. P bramkach Motaka z karnego, a potem Handzlika zrobiło się tylko 3-2. A rozdzieliło te trafienia jeszcze jedno Motaka, tyle, że nieuznane przez sędziego Klicha. - Należał się nam jeszcze jeden karny, w doliczonym czasie Więsek został sfaulowany przez Ciężarka, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia - żałuje Władysław Wójcik, kierownik drużyny BKS-u, ale i tak może pochwalić swój zespół: - Walczył do końca meczu, a przecież naszym celem jest teraz tylko dograć do końca sezonu. Sytuacja w klubie jest bardzo trudna, są pokaźne zaległości finansowe wobec piłkarzy. Gdyby to był zespół złożony z armii zaciężnej pewnie nie chcieliby w ogóle wyjść na boisko. A tak, złożony głównie z naszych chłopców, ambitnie walczył do końca.

W tym tygodniu mają się odbyć rozmowy władz Bochni z dotychczasowym sponsorem BKS-u. Decyduje się przyszłość klubu.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [533]
 

autor: ~ydyRAQaUnWkBb 2011-06-22 14:23:23

avatar Superior thinking demonasttred above. Thanks!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Dojazd