Protest piłkarzy i kibiców. Podział punktów z liderem

• autor: bksbochnia, 2011-06-12 06:57

Bocheński KS - Limanovia Szubryt 0-0

Sędziował Ireneusz Warchał (Wadowice). Żółte kartki: Rachwalski, Serafin – Florek, Banaszkiewicz, Iwańczyk.
BOCHEŃSKI: Piątek – Fasuga, Gawłowicz, Rachwalski, Serafin, Pulak (72 Kupiec), Piech, Kaczmarczyk, Więcek, Handzlik, Strach (57 Mikulski).
LIMANOVIA SZUBRYT: Pyskaty – Florek, Banaszkiewicz, Kulewicz, Wszołek, Wańczyk (56 Wtorek), Basta, Ślazyk, Chlipała (69 Miskowiec), Gadzina (60 Kępa), Kiwacki.

Piłkarze Bocheńskiego wyszli na boisko z 15-minutowym opóźnieniem, protestując tak przeciwko sytuacji w klubie i sięgającym kilku miesięcy zaległościom finansowym. Biorąc pod uwagę ostatnie decyzje dotyczące bocheńskich piłkarzy ręcznych, którzy po wycofaniu się sponsora zostali wycofani z I ligi, mają o co się martwić. 17 czerwca po raz kolejny członkowie klubu podejmą próbę wybrania władz, co się już dwa razy nie udało.

Kiedy już gospodarze przystąpili do rywalizacji, ambitnie stawili czoła liderowi i nieoczekiwanie podzielili się z nim punktami. . W tym dniu zawodnicy swoją walką i ambicją pokazali, że są nielicznymi w mieście, którym zależy na przyszłości bocheńskiego sportu.  Dziękujemy również kibicom za wspaniały doping i solidarność razem z Bocheńskim Klubem Sportowym.

Do 19 min trwała twarda walka, głównie w środkowej strefie boiska. Pierwsza groźną sytuacje stworzyli goście. Po centrze Basty, Kiwacki strzelił głową, a piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi Więcek uderzył z narożnika pola karnego, minimalnie obok bramki. Wynik mógł zmienić Gadzina, jednak naciskany przez obrońców nie mógł precyzyjnie strzelić.

Tuż po zmianie stron indywidualną akcją popisał się Chlipała, wpadł w pole karne, uderzył, a bramkarz wypiąstkował piłkę przed siebie. Po poprawce Ślazyka futbolówka poszybowała nad poprzeczką. Chwilę później przed szansą stanęli gospodarze, lecz Gawłowicz nie trafił w światło bramki. W 61 min Ślazyk miał przed sobą tylko Piątka i trafił w jego nogi. Z kolei Kiwacki przestrzelił w 81 min z 5 metrów, a autorem dokładnego dośrodkowania był Kępa.

źródło: sportowetempo.pl

autor: ~.... 2011-06-12 18:51:14

avatar Widzicie ? W tym meczu grali wychowankowie, 7 juniorów i zremisowali z liderem! Niech grają wychowankowie a nie pajace kupieni na sztukę !

autor: ~zdziwiony 2011-06-14 17:51:12

avatar 7 ?? juniorow było 2 ! trzeci kupiec wszedł w 2 polowie ??? gdzie reszta ??

autor: ~Kibic 2011-06-14 20:36:33

avatar ŻADNE PRAWA I USTAWY, NIE ZABIORĄ NAM ZABAWY!

autor: ~do ... 2011-06-15 10:52:05

avatar zaraz zaraz zadne pajace w bksie nie graja, nie ma takiego klubu ktory by gral samymi miejscowymi pilkarzami bo tacy tez sa potrzebni. co do sobotniego meczu to byl to najlepszy dowod na to ze ci ktorzy by chcieli likwidowac seniorow nie maja racji grali sami bochniacy i to bardzo dobrze grali

autor: ~wvflTNmerrwe 2011-06-22 09:18:04

avatar I’m not wohtry to be in the same forum. ROTFL